Burun estetiği fiyatı

fiyatıBurun estetiği fiyatları belirleyen birkaç faktör vardır. Bunlardan ilki buruna yapılacak müdahaleye göre ücret değişmektedir. Mesela burnunda eksternal eğrilik olmayan veya bu ameliyatı hiç olmamış bir kişinin operasyonu daha makul bir ücrete mal olurken, birkaç kere işlem olmuş zor burunlar daha yüksek maliyete neden olurlar. Çünkü bu tür durumlarda düzeltme işlemi için genellikle kaburga ya da kulaktan kıkırdak almak gerekebilir. Daha önce yapılan işlemden, içinde dokuların diseksiyonu ve anatomik yapıların ortaya çıkarılması daha zor olacaktır. Bu yüzden  doktor seçimi önemlidir. İyi bir elde yapılmış ameliyatın revizyonuda daha kolay olur. Ama acemi ve bilinçsiz ellerde yapılan müdahalenin revizyon işleminde zor ve Burun estetiği ameliyatı fiyatları yüksek olacaktır.

Burun estetiği fiyatlarını etkileyen diğer bir faktör ise operasyonun yapıldığı yerdir. Ameliyat mutlaka hastane ortamında yapılmalıdır. Hastane seçiminde yoğun bakımı olan ve tam teşekküllü hastanelerde yapılması tercih sebebi olabilir. Genellikle bir çok doktor ameliyatlarını aynı hastanede yapmayı tercih eder. Çünkü hem ameliyathane ortamı hem de hastane çalışanları ile aralarında bir bağ oluşur. Bu ortam doktor için rahatlık sağlar. Ben ameliyatlara kendi ekip ve ekipmanları ile girmekteyim. Ekibimiz; Anestezi doktoru, 2 adet estetik cerrahi ameliyat hemşiresi ve benden oluşmaktadır. kullandığım cerrahi ekipmanlarda kendi kliniğimde bulunan aletlerimi götürmekteyiz. Aynı ekip ve ekipmanlar ile ameliyat yapmak hem hasta takibini hemde ameliyatın kalitesini artırmaktadır.

Burun estetiği fiyatı belirleyen diğer bir faktör ise estetik ameliyatı yapacak doktorun talep ettiği ücrettir. Bu ücret çok değişkenlik gösterebilir. Her zaman en ucuzu aramak ve en düşük maliyete yaptırmaya çalışmak iyi bir sonuç alacağınız anlamına gelmez. Tavsiyem serbest olarak çalışan ve estetik ameliyatlar konusunda deneyimli bir hekimi tercih etmenizdir. Operasyon Ankara’da bir çok başarılı estetik cerrah tarafından gerçekleştirmektedir.

Sonuç olarak herkes bir hizmet alırken en ucuzunu almaya çalışır. Ama bence önemli olan Burun estetiği fiyatı değildir. Güvenilir, deneyimli ve referansı olan doktor seçimi ön planda tutulmalıdır.Bu sayede daha sorunsuz, arzu edilen kalitede sonuçlar elde etmek daha mümkün olacaktır. güncelliğe hazırlanma